Sial Munters – nagrzewnice powietrza

Sial Munters jest jednym z wiodących na europejskim rynku producentów nagrzewnic przenośnych i stacjonarnych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu nagrzewnice Sial Munters od wielu lat uważane są za jedną z najbardziej niezawodnych i godnych zaufania marek.

Szeroki wybór urządzeń zasilanych olejem opałowym i napędowym, gazem płynnym (LPG) i ziemnym lub też energią elektryczną wraz z dodatkowym osprzętem zaspokoi oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. W bogatej ofercie Sial Munters znajdują się nagrzewnice o mocy od 3 do 640 kW. Wszędzie tam, gdzie instalacja tradycyjnych systemów grzewczych jest nieekonomiczna nagrzewnice Sial znakomicie wypełnią swoje zadanie. Zakres stosowania nagrzewnic jest praktycznie nieograniczony – używa się ich w halach produkcyjnych, handlowych, magazynowych, sportowych, kościołach, warsztatach, w obiektach inwentarskich, szklarniach, na placach budów, przy usuwaniu awarii w terenie i w wielu innych zastosowaniach.

Nagrzewnice gazowe Sial Munters

Sial Munters nagrzewnica gazowa Niedrogie źródło ciepła, popularne w budownictwie, w hodowli roślin oraz zwierząt. Niedogodnością jest silne zawilgacanie powietrza ponadto zmniejszanie się ilości gazu w butli powoduje jego rozszerzanie się i schładzanie, do tego stopnia, że butla zaszrania się lub nawet pokrywa lodem – za tym zjawiskiem idzie drastyczny spadek wydajności nagrzewnicy. Przy dłuższym użytkowaniu nagrzewnic większej mocy (od 20 kW) wskazane jest łączenie 2 bądź Nagrzewnice Sial Munters 3 butli z gazem. Poprawia się wydolność energetyczna – pogarsza mobilność. Ale te niedogodności rekompensuje bardzo niska cena nagrzewnic gazowych.
 

Sial Munters mobilne nagrzewnice olejowe

Nagrzewnice olejowe zasilane są olejem opałowym i/lub napędowym. Wytwarzają one suche i gorące powietrze dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzają się w ogrzewaniu jak również osuszaniu pomieszczeń. Wbudowane na stałe zbiorniki paliwa, uchwyty i koła transportowe poprawiają mobilność. Nagrzewnice olejowe Munters poza ogrzewaniem i osuszaniem pomieszczeń świetnie sprawdzają się przy ogrzewaniu bloków maszyn i silników. Wysoka wydajność, niska awaryjność, szybkie wyrównanie temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu, wygoda używania, – oto zalety, które czynią nagrzewnice olejowe Sial Munters niezwykle popularnymi.

Nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin Sial

- sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zapewniona jest odpowiednia ilość tlenu oraz pomieszczenie posiada dostateczną wentylację z racji wydzielania spali łącznie z ogrzanym powietrzem. Nagrzewnice są niezwykle efektywne – oddają 100% wytworzonego ciepła. Dodatkową zaletą jest bardzo atrakcyjna cena.
Sial Munters nagrzewnica olejowa Sial Munters nagrzewnica olejowa Sial Munters nagrzewnica olejowa

Nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin Sial

-użytkowane są wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie czystego powietrza.

Elektryczne nagrzewnice nadmuchowe Sial Munters

Sial Munters nagrzewnica elektryczna Urządzenia przeznaczone do pracy w zamkniętych pomieszczeniach o niewielkiej i średniej kubaturze. Nadzwyczaj proste w użyciu, praktycznie bezawaryjne. Doskonale nadają się do pracy w rolnictwie, budownictwie, garażach, sklepach, domach, biurach, piwnicach i magazynach. Nagrzewnice elektryczne ze względu na pobór prądu posiadają maksymalną wydajność w granicach 22kW.

Nagrzewnice Wodne NW i NW AGRO

Sial Munters nagrzewnica Wodna NW Seria nagrzewnic podłączanych do już istniejących instalacji CO charakteryzujące się wysoką wydajnością cieplną. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kaloryferów – dzięki zastosowaniu wentylatora ciepło rozprowadzane jest jednak dużo efektywniej. Model NW AGRO przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności oraz zapylenia.

Nagrzewnica gazowa z możliwością podwieszenia do stropu

Sial Munters nagrzewnica gazowa Podwieszana nagrzewnica gazowa: nie zajmuje miejsca, bardzo wysoka wydajność wentylatora (6000m3/h) – idealnie nadaje się do szklarni i farm hodowlanych. Nagrzewnica może pracować na propan lub propan – butan. Ze względu na moc urządzenia nagrzewnica jest zasilana z zewnętrznego zbiornika.


Wysokociśnieniowa nagrzewnica olejowa z odprowadzeniem spalin HEL 80 – 200

Sial Munters nagrzewnica gazowa Wysokociśnieniowe nagrzewnice Sial Munters HEL są przeznaczone go ogrzewania pomieszczeń o dużej oraz bardzo dużej kubaturze. Posiadają wysoką wydajność cieplną oraz niespotykaną wydajność wentylatora – nawet 14.000 m3h. Możliwe jest również podwieszenie nagrzewnic HEL pod sufitem, przez co doskonale nadają się do szklarni oraz farm hodowlanych. Dostępne są wykonania z wentylatorem promieniowym lub osiowym.
Stacjonarne nagrzewnice olejowe KOS

Stacjonarne nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin KOS 33 - 105 kW

Stacjonarne nagrzewnice z dmuchawami o dużej wydajności i zasięgu, zasilane olejem opałowym lub napędowym. Przeznaczone są dla hal przemysłowych, magazynowych, handlowych, sportowych, kościołów i innych zastosowań.Wysokowydajne nagrzewnice olejowe MAG

Wysokowydajne nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin MAG 60 – 645 kW

Nagrzewnice MAG charakteryzuje wysoka jakość wykonania, nadzwyczajna wydajność cieplna dochodząca nawet do 645kW oraz bardzo efektywna wymiana powietrza. MAG mogą być wyposażone w głowicę rozprowadzenia ciepła z ruchomymi przepustnicami bądź podłączone do instalacji kanałowej.


Nagrzewnice olejowe  z odprowadzeniem spalin DOM

Stacjonarne nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin DOM

Sial Munters DOM to nagrzewnice przeznaczone do pomieszczeń o małej i średniej kubaturze. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi oraz bardzo cichej pracy znakomicie komponują się z wystrojem biura, sklepu itp. jednocześnie stanowiąc wydajne i niezawodne źródło ciepła.Mobilny olejowy promiennik ciepła ISS 40

Mobilny olejowy promiennik ciepła ISS 40

Promiennik podczerwieni jest przeznaczony do nagrzewania strefowego. Emitowane promienie podczerwone nie nagrzewają powietrza lecz przedmioty bądź ludzi. Efekt pełnego grzania uzyskuje się już po kilku minutach od włączenia promiennika.

Inne urządzenia z ofert Sial Munters:

Wszędzie tam, gdzie nagrzewnice używane są do osuszania pomieszczeń niezbędny jest do współpracy osuszacz – więcej informacji: Osuszacze Sial Munters.

Jeżeli zawarte tutaj informacje nie są wystarczająco pomocne przy doborze właściwej nagrzewnicy, prosimy o pytania mailem poprzez formularz kontaktowy lub na adres mail: olsztyn@grizli.pl

Nagrzewnica gazowa Sial Munters Sial Munters nagrzewnica elektryczna Sial Munters nagrzewnica Wodna NW Sial Munters nagrzewnica olejowa Sial Munters nagrzewnica olejowa Nagrzewnica Tor 66 Nagrzewnica MIR 55W Mobilny olejowy promiennik ciepła ISS 40 Nagrzewnice olejowe  z odprowadzeniem spalin DOM Sial Munters nagrzewnica gazowa Stacjonarne nagrzewnice olejowe KOS Wysokowydajne nagrzewnice olejowe MAG